logo_slovakia800x200
  • Čeština
  • Slovenčina
  • English
  • Magyar

aplikacia tavných lepidiel

Aplikácia tavných lepidiel

S viac ako 2000 celosvetovo inštalovanými strojmi od roku 1994 je HIP-MITSU jedným s najvýznamnejších výrobcov tavičiek a systémov pre aplikáciu tavných lepidiel.

BEZ-KONTAKTNÉ NANÁŠANIE

Bezkontakt

Automatické bez-kontaktné trysky HIP-MITSU sú navrhnuté pre jednoduché a stredne náročné aplikácie s nízkou a strednou viskozitou tavného lepidla.

Precízna aplikácia, bez nežiadúceho úniku lepidla je zaručená pri akýchkoľvek pracovných podmienkach a veľkých rýchlostiach.

Trysky aplikace

KONTAKTNÉ NANÁŠANIE

Kontakt

HIP-MITSU už mnoho rokov je jedným z najkvalifikovanejších dodávateľov nanášacieho a laminačného príslušenstva. Nanášacie hlavy sa používajú pri aplikáciách tavných lepidiel, s UV, PUR a termoplastických polymérov. Hlavnou výhodou nanášacích hláv je vysoká presnosť aplikovaného lepidla v šírke až do 4000 mm.
Kontakt aplikacie

TAVIČKY A VYHRIEVANÉ HADICE
tavicka

Na základe veľkosti aplikácie vieme navrhnúť správny objem potrebnej tavičky. Vyhrievané hadice zabezpečujú stálu teplotu lepidla od tavičky až po aplikáciu.

V nabídke sú tavičky s objemom od 9 litrov po 130 litrov a tavící objem od 2,5 kg/hodinu po 80 kg/hodinu.

 

 

OBLASTI POUŽITIA

Výroba parkiet, matracov, kníh, filtrov, topánok, etikiet, pások, obálok, operačných rúšok a plášťov, náplastí, laminovaných textílií, automobilových interiérov, izolácií, solárnych panelov, okenných profilov, sklených vlákien, penových materiálov, krabíc, plienok, vložiek, umelých trávnikov, kobercov a ďalších produktov.

ÚDRŽBA EXISTUJÚCICH SYSTÉMOV

Ako službu ponúkame údržbu a rekonštrukcie starých aplikačných systémov aj konkurenčných dodávateľov. Údržba spočíva v kompletnom očistení tavičky, hadíc a nanášacej hlavy alebo trysiek a výmena opotrebovaných dielov.

HIP-MITSU TESTOVACIE CENTRUM

V našom testovacom stredisku vieme navrhnúť a otestovať typ vhodného tavného lepidla alebo vyrobiť pre Vás vzorky, ktoré môžete predviesť Vašim zákazníkom.

competence

logo_www800x200