logo_slovakia800x200
  • Čeština
  • Slovenčina
  • English
  • Magyar

kamerové systémy

Kamerové systémy na inšpekciu materiálu

Pri pohybe tlačových strojov je potrebné neustále kontrolovať kvalitu tlače. K analýze kvalifikačných parametrov je teda nevyhnutné obraz tlače „zastaviť“. K získaniu najnižšieho možného odpadu je potrebné sledovať presné nastavenie stroja, rovnomerné rozloženie atramentu na valcoch a konštantnú hustotú a tón farieb v priebehu tlače. Kontrola týchto parametrov v reálnom čase vedie k zníženiu nepodarkovosti, zvýšeniu kvality tlače a nadobudnutie dôvery tlačiarov v stroj vedúci k zvýšenie rýchlosti tlače-môže neustále kontrolovať jeho priebeh a kvalitu.

revision_technology

web-infoVďaka zvýšeniu hodinovej produktivity a zvýšeniu kvality hotového výrobku sa Vám obstarávacie náklady za stroj obratom vrátia.

.

web-technikaZásadná výhoda, obzvlášť pri nízkonákladových výtlačkoch, je redukcia času potrebného na nastavenie stroja.

 

TECHNOLÓGIA REVISION

CMOS_snimacSnímač CMOS

Termín CMOS (Complementary Metal Oxide Semiconductor – Alternatívny polovodič oxidu kovu) odkazuje na senzor digitálnych obrazov, používaný ako alternatíva k bežnejšiemu CCD. Snímač CMOS pozostáva z tisícov fotosenzitívnych pixelov, ktoré zachytávajú fotóny svetla a prevádzajú ich do elektrických nábojov.

.

.

CCD_snimacCMOS vs. CCD

Technologické snímače CCD a CMOS sa líšia v spracovaní a prenose elektrických nábojov zo snímača. Pri snímači CCD sa náboje pred odoslaním ku konverzii a zosilňovaču prenáša naprieč celou plochou snímača od jednej rady pixelov do druhej. Pri technológii CMOS spracováva vonkajší okruh citlivé časti každého pixelu zaznamenané výboje a odosiela ich nezávisle na ostatných.

JEDNOTLIVÉ FUNKCIE

dvojita_kameraDvojitá kamera

Dvojitá kamera je doplnkom potrebným v obojstrannej tlači, kde v prvé rade kontroluje zarovnanie obrazu, avšak umožňuje aj kontrolu kvality tlačeného obrazu na zadnej strane materiálu.

.

.

externi_lampaExterná stroboskopická lampa

Externá stroboskopická lampa je doplnok dostupný iba pre modely RF, MH75 a LD75. Tento voliteľný produkt je nevyhnutný pre obojstrannú tlač, kedy je potrebné sledovať zjednotenie obrazu oboch strán tlače.

.

rekonstrukce2Rekonštrukcia obrazu

Táto fukncia je užitočná pri tlači veľkých obrazov, ktoré kamerou nemožno zachytiť v jej zornom poli naraz.Fukncia umožňuje snímanie kompletného obrazu pomocou rekonštrukcie videozáznamom, po ktorom nasleduje selekcia špecifických bodov obrazu k presnej kontrole.

.

ciarovy_kodČítačka čiarových kodov

Táto funkcia porovnáva aktuálne čiarové kódy vzhľadom k uloženým vzorkám a umožňuje operátorovi zobraziť správu so všetkými načítanými kódy, teda počet správnych a nesprávnych čiarových kódov.
Náš systém umožňuje čítanie zdravotníckych, potravinárskych a obchodných čiarových kódov.
Typy prijateľných čiarových kódov: CODE39, CODE128, CODE25; EAN8, EAN13; UPC-A, UPC-E, CODABAR, PATCHCODES.

.

.

dotykovy_displejDotykový displej

Všetky verzie systému Revision II môžete kúpiť s dotykovým displejom. Táto fukncia vzhľadom k jednoduchému a intuitívnemu rozhraniu výrazne urýchli a uľahčí všetky operácie.

.

.

.

.

.

Lampa pre tlač UV atramenty

Táto špeciálna lampa umožňuje priechod iba UV lúčom. Lampa sa používa pre zobrazenie prítomnosti a kontrolu správnosti umiestnenia špeciálnych materiálov, akými sú rôzne lepidlá alebo farby, ktoré nie sú viditeľné v bežných svetelných podmienkach.

.

.

.

rgb_cymFunkcia RGB / CYM

Fuknciu RGB možno využiť v okamihu, keď potrebujete kontrolovať kvalitu a intenzitu farieb počas procesu tlače. Táto fukncia umožňuje porovnanie farebného vzorku s tlačeným výsledkom.
Ponúkame štyri možnosti tejto fukncie: RGB, normalizované RGB, CYM a normalizovaný CYM.

.

.

.

Galéria:

re
logo_www800x200