logo_slovakia800x200
  • Čeština
  • Slovenčina
  • English
  • Magyar

Rezacie nože

Nože pre baliace stroje

Dodávame všetky nože pre všetky typy baliacich strojov, každodenne odosielame zákazníkom náhradné diely pre stroje Multivac, Tiromat, Dixie a ďalšie. Nože, hviezdičky a žiletky štandardných veľkostí máme bežne skladom a dodávame do jedného týždňa. Pre neštandardný sortiment nás neváhajte dopytovať.

multivac_tiromat

web-infoNaše nože sú rovnakej kvality ako originály, len za výrazne nižšiu cenu. Na nožoch dokážeme robiť drobné úpravy oproti štandardom, tak aby plne vyhovovali vašim potrebám.

.

web-technikaSme schopní výroby akéhokoľvek tvaru noža zo všetkých bežných i vysoko kvalitných materiálov, stačí nám zaslať technický výkres.

..

MULTIVAC, TIROMAT A ĎALŠIE

strojne-noze2Dodávame nože pre akékoľvek baliace stroje: MULTIVAC, TIROMAT, VARIOVAC, DIXIE, WEBER, APEX, WEBOMATIC, MAŠEK, VELTEKO a ďalšie.

 

 

VYSEKÁVACIE NOŽE

vysekavacie-noze2

Materiálom noža je zvyčajne kalená nerezová oceľ pre zabezpečenie hygienických štandardov. Používajú sa predovšetkým pre rezanie fólií a plastov v baliacom a potravinárskom priemysle. Vysekávacie nôž vám vyrobíme podľa dodaného technického výkresu, dodanej vzorky alebo prispôsobíme požiadavkám vašej aplikácie.

 

logo_www800x200