logo_slovakia800x200
  • Čeština
  • Slovenčina
  • English
  • Magyar

pneumatické upínacie hriadele

Hriadele s upínacími pásmi

Hriadele s upínacími pásmi patria medzi najčastejšie používané riešenie v rôznych priemyselných odvetviach. Sú vhodné pre navíjanie jednej alebo viacerých rolí v aplikáciách s nižším krútiacim momentom. Hriadele sú vyrobené z ľahkého hliníkového alebo oceľového profilu a kalených oceľových čapov. Hriadele sú vybavené upínacími lištami z tvrdogumy alebo hliníka a plniacim ventilom v radiálnom alebo axiálnom smere.

Hřídel s upínacími pásy

K dispozícii sú rôzne tvary profilov pre ideálnu kombináciu nosnosti a samotnej hmotnosti hriadeľa:

Profil hřídele s upínacími pásy

Dostupné modely a prevedenie:

PNEUMATICKÉ HRIADELE PRE UPNUTIE SPODNÝCH NOŽOV

Oceľový hriadeľ s nízkou hádzavosťou, vyrobený v tých najvyšších toleranciách. Telo býva obvykle pozinkované, vyrobené v tolerancii h7 pre ľahké posúvanie spodných nožov a zároveň vysokú stabilitu po upnutí.

Pneumatická hřídel pro upnutí spodních nožů

JEDNOSTRANNE VOTKNUTÝ HRIADEĽ

Montáž na prírubu alebo čap do ložísk stroja. Bežné je aj bajonetové uloženie. Je veľmi vhodný pre jednoduché nakladanie a vykladanie role do stroja, najčastejšie na malých prevíjačkách, rezačkách a strojoch na výrobu etikiet. Štandardné prevedenie je v oceli, pretože s hriadeľom nie je nutné manipulovať.

Jednostranně vetknutá hřídel

ADAPTÉR S UPÍNACÍMI PÁSMI

Je univerzálne riešenie pre zákazníkov, ktorí spracovávajú role s niekoľkými priemermi dutiniek. Adaptér sa na hriadeľ upína pomocou sťahovacej príruby alebo expanziou vnútorného hriadeľa. Dá sa vyrobiť v akýchkoľvek priemeroch a v akýchkoľvek dĺžkach.Adaptér s upínacími pásy

NAFUKOVACIE TAMBORY PRE PAPIERENSKÝ PRIEMYSEL

Tambor prináša výhodu perfektného navíjania alebo odvíjania veľkých rolí v papierenským priemysle vo veľmi vysokých rýchlostí. Sú vybavené špeciálnym samo-centrovacím systémom s kovovými centrovacími lištami a gumovými lištami na prenos krútiaceho momentu. Telo je možné vyrobiť v širokej škále ocelí a ľahkých zliatin.

Viac o expanzných tamboroch od nášho dodávateľa firmy SVECOM so špeciálnou technológiu na našom emaile.
Nafukovací tambory pro papírenský průmysl

logo_www800x200