logo_slovakia800x200
  • Čeština
  • Slovenčina
  • English
  • Magyar

Rezacie systémy

Rezacie systémy

Dodávame kompletné rezacie systémy alebo čiastočné komponenty pre všetkých výrobcov prevíjacích a rezacích strojov. Koncovým užívateľom ponúkame riešenia na mieru, čo sa týka rekonštrukcie zastaralých rezacích nožov, návrhu nových systémov alebo doplnenia existujúcich strojov. Pneumatické držiaky a rezacie systémy dodávame od nášho výhradného partnera firmy Mario Cotta, ktorá má viac ako 50 zamestnancov a jej tradícia siaha až do roku 1925.

DETTAGLIO LAME

web-produkt

Medzi dodávky patria rezacie nože z rôznych materiálov, pneumatické a mechanické držiaky nožov, rezacie systémy s manuálnym, poloautomatickým a automatickým nastavovaním a rôzne špeciálne systémy navrhnuté priamo na mieru zákazníka.

web-zakaznik

Vieme zabezpečiť návštevu nášho technika a kompletnú analýzu Vášho rezacieho systému. Na základe toho vieme navrhnúť riešenia pre zvýšenie efektivity, zníženie zmätkovosti, rýchlu údržbu a pre celkové zvýšenie kvality Vášho produktu. Spočítame finančnú návratnosť, spracujeme technickú dokumentáciu a na záver celý systém nainštalujeme a zaškolíme obsluhu.

     
   
logo_www800x200