logo_slovakia800x200
  • Čeština
  • Slovenčina
  • English
  • Magyar

špeciálne valce a profily

Špeciálne valce a profily

V spolupráci s firmou Roll Concept dodávame všetky druhy priemyselných valcov presne podľa požiadaviek Vašej aplikácie. Hliníkové valce s rebrovitým profilom sa vyznačujú nízkym valivým odporom a sú vhodné  pre všetky priemyselné aplikácie. Pri väčších šírkach zaručuje konštrukcia valcov minimálny priehyb a výbornú funkčnosť. Absolútnou technickou špičkou sú valce vyrobené z karbónových vlákien s perfektnými vlastnosťami pri vysoko rýchlostných procesoch napríklad v papierenskom priemysle alebo pri výrobe netkaných textílií. Prehnuté banánové valce slúžia pre dokonalé rozháňanie materiálu a zabraňujú tvorbe záhybov. Špeciálnou kategóriou sú vyhrievacie, chladiace, sušiace, flexotlačové a kalandrovacie valce. Jedná sa o veľmi presné valce s rôznymi povrchovými úpravami.

web-produktyDo nášho portfólio patria: hliníkové vodiace valce, drážkované valce, hliníkové profily, oceľové vodiace valce, vodiace valce z karbónových vlákien, chladiace, vyhrievacie, sušiace valce, kalandrovacie valce, flexotlačové bubny, presné rastrovacie valce a banánové/rozháňacie valce.

Služby ekoenergoV prípade valcov dokážu naši technici skalkulovať všetky potrebné parametre a na ich základe navrhnúť kompletnú špecifikáciu valca. Či sa jedná o priehyb, prítlak valcov, tvrdosť povrchu, teplotný koeficient, prúd média vo vnútri valca alebo iné špeciálne vlastnosti bude valec skonštruovaný tak, aby splňoval aj Vaše najprísnejšie podmienky.

     
 

 

logo_www800x200