logo_slovakia800x200
  • Čeština
  • Slovenčina
  • English
  • Magyar

Systémy na reguláciu ťahu

Systémy na reguláciu ťahu

Systémy na reguláciu ťahu bežiaceho materiálu pomáhajú udržať predpísaný ťah počas celého prevíjacieho procesu, znižujú počet pretrhnutí materiálu, zmätkovosť a minimalizujú straty vo výrobe. Pri systémoch s reguláciou v otvorenej slučke sa jedná o ultrazvukový senzor, ktorý sníma priemer odvíjanej role a na jeho základe riadi odvíjaciu brzdu. Pri systémoch s reguláciou v uzavretej slučke snímajú tenzometre nepretržite ťah v bežiacom materiáli a prevádzajúho ho na analógový signál. Tento signál je spracovávaný riadiacou jednotkou spolu s inými signálmi a vyhodnotený PID regulátorom. Na výstupe môže byť signál pre odvíjaciu brzdu, poťahovaciu NIP stanicu, alebo pre navíjací motor.

regulace-otvorena_slucka regulace-uzavreta_slucka

web-produktyV tomto sortimente ponúkame snímače priemeru, niekoľko typov tenzometrov, tenzometrické valce, zosilovače, prevodníky a rôzne vyhodnocovacie a riadiace jednotky presne namieru Vašej aplikácii.

web-technikaSystémy sa dodávajú presne špecifikované pre Vašu aplikáciu (rozsah tenzometrov, umiestnenie v stroji, nastavenie), štandardné náhradné diely máme skladom.

.

Služby ekoenergoNaši technici sú vždy pripravení Vás navštíviť, obhliadnúť stroj a stanoviť ideálnu kombináciu produktov pre Vašu potrebu. Systémy na reguláciu ťahu v prípade potreby priamo nainštalujeme a nastavíme všetky parametre pre tú správnu reguláciu.

     
re
logo_www800x200