logo_slovakia800x200
  • Čeština
  • Slovenčina
  • English
  • Magyar

Systémy na reguláciu ťahu

Tenzometrické snímače

cb_series2Tenzometre rady CB sú ideálne pre detekciu napätia materiálu, ktorý môžu merať bez vplyvu iných faktorov (hmotnosť rolky, podpery atď.). Ich štruktúra eliminuje tary mechanicky, má vysokú odolnosť voči traseniu a preťaženiu.

.

.

.

 

cf_seriesTenzometre CF SERIES s prírubou umožňujú vďaka kombinácii kompaktného dizajnu ľahkú montáž vo zúžených priestoroch, ponúkajú užívateľskú prívetivosť a vysokú spoľahlivosť získanú 30tich ročnými skúsenosťami v odbore.

.

.

.

.

.

ck_series2Tenzometre CK SERIES na hriadeľ opakovane meria aplikovanú silu v elektrický pomerný signál bez hysterézie na účel použitia pre akýkoľvek druh regulácie.

.

.

.

.

.

.

.

ultra_sonic3US.3 je ultrazvukový senzor vytvorený pre kontrolu ťahu materiálu v otvorených systémoch. Na základe odrazeného ultrazvukového signálu vypočíta senzor presnú vzdialenosť od odvíjaného materiálu. Následne senzor vyšle analógový signál do brzdy alebo motora, ktorý reguluje ťah.

Vďaka jednoduchému ovládaniu, nízkej cene a vysokej presnosti je ultrazvukový senzor ideálnym riešením pre archovačky, stroje na výrobu vreciek a prevíjacie rezačky papierov a plastových fólií.

re  

Kompletný katalóg na stiahnutie:

 

load-cells

logo_www800x200